Професійний акаунт
18
Років досвіду
7
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому

Продаж квартир (4)

  • Domus
    118 000 $
    1 311 $/м²

    Люстдорфська дорога вул., 90а

    3 кімнати
    90 / 60 / 15 м²
    поверх 24 з 25
    2017 рік побудови
    1 тиж. тому
    Ексклюзив! Продам простору 3-кімнатну квартиру з ремонтом та меблями в ЖК "Альтаїр 2"! Люстдорфська дорога, Жаботинського, Таїрова! Площа — 90 м² Панорама на місто та море! Face ID зчитує обличчя при вході у квартиру. Повний контроль і безпека. 5 кондиціонерів. Пральна машина із сушаркою та душова кабіна. Резерв води 300 л на випадок відключення світла. Кам'яні підвіконня. Повністю всі меблі залишаються, як і побутова техніка. А також є освіжувач повітря. На 90 квадратних метрів — 3 кімнати, два санвузли, кухня, вбудовані шафи. Багато місця для зберігання речей. Кавомашина, мікрохвильова піч, холодильник. Вантажний ліфт, інтернет, відеоспостереження. Є все для комфортного життя. У комплексі...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Domus
    105 000 $
    1 981 $/м²

    Генуезька вул., 3а

    2 кімнати
    53 / 30 / 15 м²
    поверх 6 з 24
    2018 рік побудови
    2 тиж. тому
    Аркадія, 2-кімн. квартира в ЖК «26 Перлина»! Генуезька! З ремонтом та меблями! Продам 2-кімнатну квартиру площею 53 м² у ЖК «26 Перлина», Kadorr Group. Квартира розташована за адресою: вул. Генуезька, 1, мікрорайон Аркадія. Комплекс знаходиться в Приморському районі, 1-ша лінія від моря. 2-кімнатна квартира! Роздільні кімнати. З ремонтом, меблями та технікою. Дві окремі спальні, виділено окремий кабінет, велика кухня, гардеробна, санвузол суміщений, душова кабіна, вбудовані кухонні меблі, техніка. Панорамне скління! Розвинена інфраструктура: поруч Траса здоров'я, парк Перемоги, ТРЦ «Гагарін Плаза», кінотеатри, школи, готелі, кафе та ресторани. Неподалік розташовані знаменитий Французький бул...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Domus
    90 000 $
    1 452 $/м²

    Жаботинського вул. (Пролетарская улица), (Будинок 1)

    2 кімнати
    62 / 40 / 15 м²
    поверх 5 з 25
    2025 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продам 2-кімнатну квартиру в Альтаїр 3, на вул. Жаботинського, 54а. Новий будинок. Площа — 62 м². Виконано якісний ремонт. Планування: 2 кімнати, кухня-студія! 5 поверх. Квартира красива, стильна, зі свіжим дорогим ремонтом. Уся кухонна техніка, частково меблі. Кондиціонери. Готові 2 санвузли. Лоджія. Немає шумних сусідів. У комплексі повна автономія, закрита територія, цілодобова охорона. Паркінг. Відмінна транспортна розв'язка, поруч уся інфраструктура. Поруч розташовані вулиці: Космонавтів, Комарова, Проєктна, Світанку (Рассвета), 1-й Аеродромний провулок, Жаботинського. Телефонуйте!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Domus
    62 920 $
    1 300 $/м²

    Дачна вул., (Блок В)

    2 кімнати
    48 / 25 / 11 м²
    поверх 2 з 6
    4 тиж. тому
    Продам 2-кімнатну квартиру, у квартирі 2 балкони. ЖК «Простір на Дачній», Фонтан 2 поверх Загальна площа квартири: 48,4 м² Квартира правильного планування Панорамне скління Є паркінг із ліфтом. Море в пішій доступності. Усе необхідне для повноцінного життя знаходиться на відстані 5-10 хвилин ходьби. Це і зелена зона 13-ї станції Великого Фонтану, і пляж «Курортний», а також дитячий садок і школа. Поруч із будинком зупинка громадського транспорту. Телефонуйте!
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.